Mito PharmaKosmetyka medyczna Żel do skóry w ampułkach MythoSkin

Żel do skóry w ampułkach MythoSkin

Mito Pharma

5 x 6ml

178,00 zł

Produkt niedostępny

Główną substancją czynną preparatu jest wysokoskoncentrowany, płynny koenzym Q10 w formie nanocząsteczek, co gwarantuje intensywną kurację, ochronę i regenerację skóry na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii koenzym Q10 przenika do najgłębszych warstw skóry, co powoduje osiągnięcie najwyższej efektywności, ochrony i pielęgnacji. Żel zawiera wysoką koncentrację koenzymu Q10 o czystości 99,8%, co gwarantuje pobudzenie naturalnej mikrocyrkulacji w układzie krwionośnym i limfatycznym, prawidłowe funkcjonowanie kanałów wodnych i jonowych i tym samym wyrównanie kolorytu skóry, poprawę jej elastyczności i sprężystości. Skóra staje się niezwykle gładka, nabiera blasku i odzyskuje swoją elastyczność. Dzięki zastosowaniu koenzymu Q10 żel wykazuje silne właściwości naprawcze na poziomie komórkowym i zapewnia efektywną regenerację oraz wspomaga procesy gojenia się skóry, np. po oparzeniach, zranieniach skóry i przy alergiach.

Główną substancją czynną preparatu jest wysokoskoncentrowany, płynny koenzym Q10 w formie nanocząsteczek, co gwarantuje intensywną kurację, ochronę i regenerację skóry na najwyższym poziomie, pobudzenie naturalnej mikrocyrkulacji w układach krwionośnym i limfatycznym oraz prawidłowe funkcjonowanie kanałów wodnych i jonowych.
Preparat zapewnia intensywną hyperalergiczną kurację antyoksydacyjną i regeneracyjną na poziomie komórkowym. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii koenzym Q10 przenika do najgłębszych warstw skóry, co powoduje osiągnięcie najwyższej efektywności, ochrony i pielęgnacji. Wysoka koncentracja koenzymu Q10 o czystości 99,8%, wpływa na wyrównanie kolorytu skóry, poprawę jej elastyczności i sprężystości.
Kosmetyki do pielęgnacji skóry MythoSkin® stanowiące ofertę Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły kosmetyków powstają na bazie 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności ich składu.

Dawkowanie

Nałożyć niewielką ilość na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wmasować. Najlepsze efekty uzyskuję się stosując w połączeniu z kremem pielęgnacyjnym z serii mythoSKIN®.

Skład

  • Aqua
  • Glycerin
  • Pentylene Glycol
  • Alcohol
  • Hydroxyethylcellulose
  • Ubiquinone(Coenzyme Q10)
  • Phenoxyethanol
  • Lecitin
  • Methylparaben

Wasze opinie o produkcie Żel do skóry w ampułkach MythoSkin

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy