Mito PharmaMitoceutyki Witamina K2 MK-7 MSE

Witamina K2 MK-7 MSE Suplement diety

Mito Pharma

90 kapsułek

195,00 zł

Produkt niedostępny

Witamina K w zależności od formy różni się od siebie zarówno pod względem wchłaniania jak i działania biologicznego. Zastosowana w preparacie Witamina K2 MK- 7 ® MSE, w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi. Dzięki temu może zapewnić wysoce skuteczny transport wapnia z krwi do kości i utrzymanie ich prawidłowej gęstości. Ponadto proces krystalizacji menachinonu 7 sprawia, że cząsteczki substancji czynnej są termodynamicznie stabilne, dzięki czemu właściwości fizykochemiczne substancji czynnej nie zmieniają się nawet w czasie jej kilkuletniego przechowywania. Naturalnym miejscem powstawania witaminy K2 są jelita. Zaburzenia ich funkcjonowania są jednym z podstawowych czynników prowadzących do zachwiania procesów endogennych powstawania witaminy K. Witamina K2 MK- 7 ® MSE to preparat, w którym substancja aktywna pozyskiwana jest w procesie biofermentacji. Bazę produktu stanowią bakterie identyczne z bakteriami produkowanymi w naszej florze jelitowej, co zapewnia doskonałą przyswajalność preparatu przez komórki jelit.

Witamina K2 MK-7 to preparat, który zawiera doskonale przyswajalną substancję aktywną w odpowiednio wysokiej dawce (200 µg). Zastosowanie takie rozwiązania umożliwia właściwą dystrybucję wapnia do kości.
Substancją czynną preparatu jest wysoce stabilna forma witaminy K - menachinon 7 (MK- 7), która w przeciwieństwie do innych form witaminy K, wykazuje zdolność akumulacji we krwi.
Preparat zawiera wysoce przyswajalną formę witaminy K2, która umożliwia dostarczenie do organizmu tylko niezbędnej substancji, bez konieczności przyjmowania innych mikro lub makroelementów. Wysoka jakość oraz czystość preparatu gwarantowana jest firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.

90 kapsułek/ 1 kapsułka dziennie / wystarcza na 90 dni

Dawkowanie

Najlepiej spożywać podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Skład

  • menachinon 7 (witamina K2)
  • maltodekstryna
  • substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna
  • substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza
  • substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych oraz dwutlenek krzemu
Skład zalecanej dziennej porcji (1 kapsułka)
Witamina K2 – menachinon 7 200 µg 267% RWS

Przeciwwskazania

Witaminy K2 MK-7 MSE nie przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu substancji hamujących krzepnięcie krwi (np.: kumaryny, syntetyczne derywaty kumaryny). Nie należy przekraczać dziennej dawki do spożycia. Suplement diety nie może być traktowany jak substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.

Może Cię zainteresować

Wasze opinie o produkcie Witamina K2 MK-7 MSE

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy