Mito PharmaMitoceutyki Witamina C MSE matrix 30 tabletek

Witamina C MSE matrix 30 tabletek Suplement diety

Mito Pharma

30 tabletek

45,00 zł

Produkt niedostępny

Aktywna biologicznie postać zastosowanej substancji oraz matrycowa budowa preparatu Witamina C MSE matrix zapewnia jej długotrwałe i stopniowe uwalnianie do organizmu, bez obciążania żołądka i nerek. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia utrzymanie stałego poziomu witaminy C w organizmie oraz pozwala na jej pełne i efektywne wykorzystanie.

Witamina C MSE matrix to innowacyjny preparat o długim, rozłożonym w czasie uwalnianiu stałej porcji substancji czynnej - kwasu L-askorbinowego. Matrycowa budowa tabletki - Matrix - umożliwia dostarczenie do organizmu optymalnej porcji witaminy C w równych przedziałach czasowych. Substancja czynna uwalniana jest stopniowo, nawet przez 8 godzin od zażycia tabletki.
Wysoka dawka kwasu l-askorbinowego oraz rozłożone w czasie uwalnianie substancji czynnej umożliwia nie tylko dostarczenie do organizmu optymalnej ilości witaminy C, ale również jej przyswojenie. Budowa matrycowa preparatu naśladuje naturalne procesy wchłaniania witaminy z przewodu pokarmowego polegające na stopniowym uwalnianiu substancji przebiegającemu wraz z procesem trawienia.
Preparaty stanowiące ofertę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów powstają na bazie 50 lat badań i praktyki, niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności ich składu.

Dawkowanie

Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.

Skład

  • kwas L-askorbinowy (witamina C)
  • substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, skrobia, substancja glazurująca: glikol polietylenowy
  • substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu
Skład zalecanej dziennej porcji (1 tabletka)
Witamina C 500 mg 625% RWS

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać dziennej dawki do spożycia. Suplement diety nie może być traktowany jak substytut zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. Witamina C MSE matrix nie zawiera kazeiny, glutenu, drożdży, żelatyny. Dla diabetyków: 0,0034BE.

Wasze opinie o produkcie Witamina C MSE matrix 30 tabletek

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy