Mito PharmaKoenzym Q10 SANOMIT Q10 direkt 100ml

SANOMIT Q10 direkt 100ml Suplement diety

Mito Pharma

100 ml

620,00 zł

Produkt niedostępny

Preparat zawiera naturalny koenzym Q10 odpowiadający substancji wytwarzanej przez organizm ludzki. Dzięki formie płynnej koenzym Q10 zawarty w preparacie jest natychmiast wchłaniany przez śluzówkę jamy ustnej. Płynna, nanocząsteczkowa forma to 4-krotnie większa skuteczność niż w przypadku preparatów w formie kapsułek lub tabletek. Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony przy pomocy chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości – 99,8%. Taka czystość zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania. Preparat jest wolny konserwantów, jak również sztucznych emulgatorów. Skuteczność stosowania preparatu potwierdzona jest badaniami klinicznymi. O wysokiej zawartości koenzymu Q10 w preparacie świadczy jego intensywny żółto- pomarańczowy kolor.

SanoMit® Q10 jest pierwszą na świecie, opatentowaną, płynną formą koenzymu Q10 (ubichinon) w formie ultramałych cząsteczek. Preparat dostępny w formie kropli zawiera czysty biologicznie koenzym Q10, odpowiadający substancji produkowanej przez nasz organizm.
Płynna forma koenzymu Q10 (ubichinon) w formie ultramałych cząsteczek, charakteryzuje się 4-krotnie lepszą biodostępnością w porównaniu do form klasycznych (tabletek, kapsułek). Maksymalna biodostępność preparatu oznacza, że jedna kropla preparatu SanoMit® Q10 - odpowiada około 10 mg koenzymu w formie kapsułek.
SanoMit® Q10 zawiera naturalnie czysty koenzym Q10, który dzięki procesowi produkcji opartemu na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowo - technologicznych spełnia najwyższe standardy jakości i czystości.

Dawkowanie

Zalecane dzienne spożycie (12 kropli) należy rozdzielić w ciągu dnia na kilka porcji. SANOMIT®Q10 direkt należy rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia. Może być przyjmowany niezależnie od posiłków.

Skład

  • woda
  • alkohol etylowy
  • stabilizator: gliceryna
  • ubichinon (koenzym Q10)
  • stabilizator: lecytyna sojowa
  • regulator kwasowości: cytrynian sodu
Skład zalecanej dziennej porcji (12 kropli)
Koenzym Q10 (Ubichinon) 30 mg

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Wasze opinie o produkcie SANOMIT Q10 direkt 100ml

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy