Mito PharmaKoenzym Q10 QuinoMit Q10 fluid 50ml

QuinoMit Q10 fluid 50ml Suplement diety

Mito Pharma

50 ml

520,00 zł

Produkt niedostępny

Koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej (w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Badania wykazały, że ubichinol - forma aktywna koenzymu Q10, w porównaniu z ubichinonem - formą utlenioną jest 8 –krotnie lepiej przyswajalna. Dodatkowo forma ultramałych cząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji uzyskano niespotykaną dotychczas biodostępność koenzymu Q10 wynoszącą aż 60 %. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło mikroskopijnie małym cząsteczkom (50nm) na wchłanianie się bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i szybkie przyswajanie oraz całkowite wykorzystanie przez organizm.

QuinoMit Q10® fluid to lider wśród dostępnych preparatów zawierających koenzym Q10. Zawiera aktywną formę koenzymu - ubichinol, która jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalna od tradycyjnej formy tabletek. Dzięki płynnej formule i postaci ultramałych cząsteczek jest on przyswajany natychmiast i bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.
Q10 Classic MSE to biologicznie pozyskany koenzym Q10 odpowiadający substancji własnej organizmu. Forma monopreparatu umożliwia uzupełnienie niedoborów tylko jednej, niezbędnej substancji oraz precyzyjne dotarcie do komórki.
Preparat zawiera koenzym Q10 wyprodukowany w naturalnym procesie fermentacji drożdży, dzięki czemu jest produktem w 100% naturalnym i odpowiada substancji produkowanej przez organizm człowieka.

Dawkowanie

1 raz dziennie 3 pełne naciśnięcia pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia. Dzienna porcja do spożycia zawiera: 393 mg gliceryny; 25,12 mg ubichinolu oraz 5,02 mg niacynamidu (witaminy B3- amid kwasu nikotynowego), co stanowi 27,88% - zalecanego dziennego spożycia określonego przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 października 2007r., w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety.

Skład

  • stabilizator: gliceryna
  • woda
  • ubichinol (koenzym Q10)
  • lecytyna sojowa
  • amid kwasu nikotynowego (niacyna)
Skład zalecanej dziennej porcji (5 pełnych naciśnięć pompki)
Koenzym Q10 (Ubichinol) 32,5 mg
Niacynamid 6,5 mg 41% RWS

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Może Cię zainteresować

Wasze opinie o produkcie QuinoMit Q10 fluid 50ml

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy