Lab OneSuplementy diety N°1 ProBiotic

N°1 ProBiotic

Lab One

30 kapsułek

149,00 zł

Produkt niedostępny

 • Kompleksowa odbudowa naturalnej mikroflory jelitowej
 • Łagodzenie zaburzeń pracy przewodu pokarmowego, zespół jelita drażliwego
 • Niwelowanie negatywnych następstw antybiotykoterapii (dysbioza jelitowa)
 • Poprawa procesu trawienia i wchłaniania składników odżywczych
 • Zmniejszenie nasilenia reakcji alergicznych
 • Regulacja pracy układu immunologicznego
 • Poprawa wydolności i witalności organizmu

N°1 ProBiotic to suplement diety, który powstał pod okiem specjalistów, co potwierdzają przeprowadzone badania. Produkt jest w 100% bezpieczny, może być podawanym dzieciom od 3 roku życia.
NOWOCZESNA FORMUŁA
Bakterie probiotyczne, jako żywe organizmy, potrzebują pożywienia aby przetrwać. Rolę pokarmu spełniają tzw. prebiotyki, czyli substancje które nie ulegają trawieniu. Prebiotyki zwiększają aktywność dobrych bakterii oraz ułatwiają ich namnażanie.

probiotyk + prebiotyk = SYNBIOTYK

Zastosowany w N°1 ProBiotic błonnik akacjowy, pełniący rolę pożywienia dla bakterii probiotycznych, nie powoduje wzdęć, tak jak stosowana zazwyczaj inulina czy fruktooligosacharydy. Błonnik akacjowy jest przyjazny i bezpieczny dla Twojego dobrego samopoczucia.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA PRODUKCJI
Technechnologia mikrokapsułkowania zastosowana w N°1 ProBiotic to technologia powlekania każdej komórki bakteryjnej cienką warstwą lipidów. Stopione kropelki lipidów otaczają każdą pojedynczą bakterię w 100%, chroniąc ją zarówno w trakcie przechowywania, jak i transportu przez układ pokarmowy.
ikrokapsułkowanie zwiększa odporność probiotycznych mikroorganizmów. Zapewnia pełną ochronę komórki bakteryjnej przed wilgotnością, kwasowością, utlenianiem, pH, ciśnieniem osmotycznym, dzięki czemu daje gwarancje:
- żywotności szczepów nawet w trudnych warunkach,
- zwiększone przeżycie w czasie przejścia przez żołądek.Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i najwyższych standardów produkcji N°1 ProBiotic:
- gwarantuje stabilność żywych kultur bakterii w trakcie przechowywania,
- zapewnia dostarczenie żywych kultur bakterii 10 szczepów do dalszych odcinków przewodu pokarmowego i utrzymanie ich właściwości probiotycznych.


Przyjmując suplement diety N°1 ProBiotic masz pewność, że bakterie w nim zawarte są żywe!

DOSKONALSZE OPAKOWANIE
Bakterie probiotyczne są niezwykle wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych. Podczas przechowywania produktu, decydującym czynnikiem ich trwałości jest wilgotność.
W produkcie N°1 ProBiotic została zastosowana folia o wysokiej barierowości, która zabezpiecza kapsułki przed przenikalnością pary wodnej oraz tlenu zdecydowanie lepiej niż standardowa folia PVC standardowo stosowana do blistrowania, co daje gwarancję najwyższej jakości zabezpieczenia kapsułek.


Bakterie probiotyczne są szczególnie potrzebne w sytuacjach, kiedy własna mikroflora fizjologiczna ulega wyniszczeniu lub wymaga wsparcia.

JAKOŚĆ N°1

Przywiązujemy najwyższą uwagę do procesu produkcji. Wybierając N°1 ProBiotic wybierasz produkt najwyższej klasy. Nie daj się nabrać na zbyt niską cenę większości produktów probiotycznych. Mniejsze ilości kultur, a do tego brak ochrony w postaci mikrokapsułkowania sprawia, że w momencie, kiedy przyjmujesz probiotyki większość z kultur bakterii może nie być już aktywna!

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie do wieczornego posiłku.

Skład

 • Bifidobacterium lactis BS01 18,0 x 109 CFU (18 mld komórek)
 • Bifidobacterium breve BR03 4,5 x 109 CFU (4,5 mld komórek)
 • Lactobacillus paracasei LPC00 3,0 x 109 CFU (3,0 mld komórek)
 • Lactobacillus rhamnosus LR06 1,2 x 109 CFU (1,2 mld komórek)
 • Lactobacillus plantarum LP09 1,2 x 109 CFU (1,2 mld komórek)
 • Lactobacillus casei LC03 0,6 x 109 CFU (0,6 mld komórek)
 • Lactobacillus acidophilus LA02 0,6 x 109 CFU (0,6 mld komórek)
 • Bifidobacterium bifidum BB01 0,3 x 109 CFU (0,3 mld komórek)
 • Streptococcus thermophilus YO8 0,3 x 109 CFU (0,3 mld komórek)
 • Bifidobacterium longum BL03 0,3 x 109 CFU (0,3 mld komórek)
 • Błonnik akacjowy 50 mg

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Może Cię zainteresować

Wasze opinie o produkcie N°1 ProBiotic

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy