Dr RathProgram wzbogacający Dr. Rath Probiotics Witamina D3 Pocket

Dr. Rath Probiotics Witamina D3 Pocket

Dr Rath

150 tabletek

122,00 zł

Produkt niedostępny

  • Dla wspomagania prawidłowych funkcji układu odpornościowego
  • Jako wkład w utrzymaniu prawidłowych funkcji kości i zębów
  • Poza tym witamina D pełni ważną funkcję w procesach podziałów komórkowych oraz przemianach metabolicznych na poziomie komórkowym

Witamina D jest niezbędnym czynnikiem zachowania naszego zdrowia. Coraz więcej ekspertów w dziedzinie zdrowia zaleca dodatkową suplementację witaminą D. Podczas gdy zalecenia dotyczące przyjmowania witaminy D zostały łącznie podwyższone i przez cały rok należy dążyć do optymalnego zaopatrzenia w tą witaminę, to jednak na naszą baczną uwagę zasługują te pory roku, w których mamy niewiele słonecznych dni.

Powód: możemy sami wytwarzać witaminę D poprzez skórę. Ten mechanizm stanowi główne źródło witaminy D dla naszego organizmu. Jednak do tego procesu konieczne jest dostateczne działanie promieni słonecznych. Właśnie w ciemnych miesiącach zimowych powinniśmy poświęcić wiele uwagi gospodarce witaminy D.

Dawkowanie

Dorośli: 1 tabletka dziennie do posiłków Zawartość: 150 mini-tabletek* w opakowaniu dozującym.

Skład

  • Wypełniacz celuloza mikrokrystaliczna
  • Cholekalcyferol (witamina D3)
  • Substancja przeciwzbrylająca: ekstrakt ryżowy

Przeciwwskazania

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wasze opinie o produkcie Dr. Rath Probiotics Witamina D3 Pocket

Dodaj swoją opinię

Suplementy diety to środki spożywcze, których celem jest uzupełnienie normalnej diety, nie mogą być one stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i nie posiadają one właściwości produktów leczniczych.

Informacje zawarte na stronie internetowej defens.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastąpią porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Produkty prezentowane na stronie defens.pl nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia ani prewencji chorób.

%

Hej, hej, nie uciekaj! Oto dodatkowy rabat.

Podaj w koszyku kod rabatowy: 5PROMO a otrzymasz 5% rabat na zakupy.

Zastosuj kod rabatowy